Синоптичката Никол Станкулова хлътна до уши. Красавицата се влюби във вълк и

...
Синоптичката Никол Станкулова хлътна до уши. Красавицата се влюби във вълк и
Коментари Харесай

Никол Станкулова хлътна до уши, влюбена е в...

Синоптичката Никол Станкулова хлътна до уши. Красавицата се влюби във вълк и даже реши да си го отглежда вкъщи. Чаровната дама е омагьосана от дивото животно на име Терес. То е кръстоска сред див вълк и западносибирска лайка, написа „ Телеграф ”. Самата Никол към този момент се похвали пред другари със страховитото животно. То произлиза от кръвожадния горски звяр, само че пред нея е постоянно смирено.

Засега не е ясно къде Станкулова има намерение да гледа вълка. Синоптичката не крие, че й се желае да го вземе вкъщи, при гаджето си Тодор, само че последния не е изключително благополучен от това.

Никол е луда по животните и подкрепя разнообразни дела. Освен това постоянно осиновява и сама домашни любимци, останали без дом.

Преди време тя осинови голдън ретривър на име Берта. Преди това е израснала дружно с Шарлота, обичания й кокер шпаньол. Станкулова е отгледала куп домашни любимци. Първа в дома на фамилията й пристигнала сиамската котка със звучното име Пацка.

Баща й прибрал животното от улицата, само че то се оказало много диво. Първо изяло хамстера, след това рибките от аквариума, а най-после и самата сиамка избягала един ден и повече не се върнала.
Източник: blitz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР